Inni o sesjach i warsztatach ze mną

Opinie

Przeeeeecudowna Osoba. Dzięki Ani poznałam nowe spojrzenie na samą siebie. Otworzyła mój umysł, poznaję na nowo świat, ale tym razem już innym spojrzeniem. Śmiało mogę napisać, cytuję: “kiedyś miałam wadę wymowy, nie potrafiłam powiedzieć NIE”. Teraz się to zmienia. Dzięki Ani pokochałam siebie. Za co jestem Aniu ogromnie wdzięczna. Jesteś odpowiednią osobą na tym miejscu.
Manuela
Jeśli jesteś ciekawy/ciekawa swojego wnętrza umysłu, czasem nie wiesz w którą stronę iść... jaką podjąć decyzję, jak podejść do skomplikowanych sytuacji, chcesz odkrywać sam siebie... To Ania jest osobą, która nauczy Ciebie jak słuchać swojego wnętrza,jak znaleźć rozwiązanie, spojrzeć na życie z innej perspektywy, uświadomi, nie da gotowej recepty bo Ty sam/sama ta receptę odnajdziesz dzięki pomocy Anny. Polecam!
Małgorzata
“Przeszłam w życiu wielu dróg, najdłuższa prowadziła do poznania samej siebie.” Alice Miller Anno, pozwalałaś mi na każdym spotkaniu drogę prowadzącą do siebie poznawać. Było to dla mnie bardzo cenne i inspirujące odkrycie. Z każdym dniem czerpię większą radość z poznawania siebie, innych. To dobra perspektywa. Anna jest mistrzem uważności i słuchania drugiego człowieka. Jest osobą zaangażowaną w swoją pracę, profesjonalną i godną zaufania. Coach to towarzysz podróży w drodze do poznania siebie będący mapą, gdy staniemy na rozstaju dróg. To osobisty przewodnik. W różnych chwilach wracam myślami do tego, co pomogłaś mi wypracować i odkryć. Profesjonalizm i Twoje elastyczne podejście, sprawiło, że krok za krokiem droga „oczyszczała się” i prostowała. Nasze spotkania były odkrywcze zmuszały do przekraczania granic i poznawania siebie na nowo. Jestem Tobie bardzo wdzięczna za pomoc w zmianie perspektywy i polecam pracę z Tobą każdemu, kto chce znaleźć lub zmienić swoją nie zawsze ,,swoją’’ drogę. Anna jest zaangażowana w sytuację klienta, jednocześnie zachowuje niezbędny dystans, pozostawia potrzebną przestrzeń, dzięki której klient sam znajduje rozwiązania. Anna uważnie słucha, zadaje ciekawe pytania, daje przestrzeń do refleksji, buduje bardzo dobrą relację z klientem.
Anna

Zapisz się na newsletter

Tutaj możesz zapisać się na moją listę mailingową.

Obiecuję, że dostaniesz wiedzę, wartościową treść i promocyjne oferty na moje produkty.  To miejsce naszego spotkania i dialogu.  Postaw pierwszy krok by poczuć więcej lekkości w relacjach zawodowych i osobistych.