Sesje empatii

Jeśli wydarza się w Twoim życiu coś, co powoduje, że nie możesz poradzić sobie ze swoimi emocjami i mocno zaburza to twoje codzienne funkcjonowanie, zapraszam Cię na sesję empatii, podczas której:

Sesje empatii możliwe są przez telefon, Skype, messenger.
Sesja osobista może być połączona z masażem „Dotyk Motyla”, który dodatkowo obniży Twoje napięcie. Więcej o masażu poniżej.

Co to jest masaż „Dotyk Motyla”

To niezwykle skuteczna i wszechstronna technika, która już od ponad 70 lat pomaga dzieciom i dorosłym, zdrowym i chorym w nawiązaniu kontaktu z własnym ciałem i uwolnieniu trudnych doświadczeń w nim zapisanych.
To krótka i wspaniała technika, która dzięki delikatnemu dotykowi rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu i poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu. Przywrócony wtedy zostaje przepływ naszych sił witalnych, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania i dobrego samopoczucia psychofizycznego.
Masaż Dotyk Motyla jest jedną z technik terapii Łagodnej Bio-Energetyki (Gentle Bio-Energetics) i został opracowany przez lekarkę dr Evę Reich, której ojciec Wilhelm Reich jako pierwszy wprowadził pracę z ciałem do zachodniego świata psychoterapii.

Masaż Dotyk Motyla

Masaż Dotyk Motyla pomaga w przywróceniu przepływu energii, emocji i odczuć w ciele. Dzięki czemu:

Masaż trwa ok. 7 – 18 min (dziecko – osoba dorosła).
Wykonuje się go w ubraniu.
Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na masaż Dotyk Motyla