Czym jest coaching?

Coaching to metoda pracy nie tylko dla menedżerów i pracowników korporacji.

To doskonały sposób na znalezienie swoich odpowiedzi i rozwiązań na nurtujące cię pytania. Wierzę głęboko w to, że posiadasz wszystko, co trzeba, aby je odkryć.

W procesie coachingowym z Tobą:

Jestem. Z uważnością i ciekawością słucham. Pytam o to, o co sam(a) siebie nie pytasz. Po to, abyś zmienił(a) to, co ci nie służy i zobaczył(a), że masz siłę zrobić to, czego pragniesz.

Nie powiem Ci co masz robić, ani jaki(a) masz być. Nie dam Ci też złotych rad. Pomogę za to w zobaczeniu różnych perspektyw, nazwaniu Twoich marzeń i celów. W odkryciu i nazwaniu Twoich mocnych stron i zasobów. Będę towarzyszyć w drodze, jaką sam(a) wybierzesz.

Czym jest coaching?

Indywidualne sesje coachingowe
- dzięki nim:

Wartości i cele

Nazwiesz swoje wartości, cele, określisz zasoby, które masz, aby je zrealizować

Równowaga

Odzyskasz równowagę w życiu prywatnym i zawodowym

Podejmowanie decyzji

Łatwiej i szybciej podejmiesz decyzję, z którą się zmagasz

Ruszenie z miejsca

Ruszysz z miejsca, jeśli utknąłeś

Czym jest coaching?

Coaching jest dla ciebie, jeśli:

Kiedy coaching kiedy terapia?

Terapia IFS pozwoli Ci zajrzeć w przeszłość, zrozumieć, skąd pochodzą Twoje ograniczenia i przekonania. Terapeuta pomoże Ci uleczyć zranienia, które dziś tak bardzo wpływają na Twoje życie i działania

Proces coachingowy opiera się na teraźniejszości i przyszłości. Coach pracuje na Twoich zasobach, w które głęboko wierzy i które mają zaprowadzić Cię do wytyczonego celu. Wspiera Twój rozwój, daje przestrzeń na analizę potencjalnych zagrożeń, pomaga wypracować sposoby na radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

Jeśli w tym momencie nie masz pewności, czego bardziej potrzebujesz, możesz zapytać siebie: „Czego teraz potrzebuję? Za czym tęsknię? Co jest dla mnie wyzwaniem? Na czym mi zależy? Na co jestem gotów? Jakiej zmiany potrzebuję?

Wstępna bezpłatna sesja, może pomóc ci rozwiać wątpliwości, jeśli wciąż je masz.

Napisz do mnie!

Zapisz się na newsletter

Tutaj możesz zapisać się na moją listę mailingową.

Obiecuję, że dostaniesz wiedzę, wartościową treść i promocyjne oferty na moje produkty.  To miejsce naszego spotkania i dialogu.  Postaw pierwszy krok by poczuć więcej lekkości w relacjach zawodowych i osobistych.